Ayrancı Gençliği
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ayrancı Gençliği

Forumcağız :P

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Duke Nukem ahanda bi efsane daha! :P

2 posters
YazarMesaj
Rebellion
Çömist
Rebellion

Duke Nukem   ahanda bi efsane daha! :P Empty
MesajKonu: Duke Nukem ahanda bi efsane daha! :P   Duke Nukem   ahanda bi efsane daha! :P Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 1:49 am

Ben daha bilgisayarla yeni tanıştığımda babamla oynardım ilk oyununu o ilerlerdi ben ateş ederdim hala şifreleri aklımdadır ama asla ölümsüzlük şifresini ezberleyememişdim cok ağlamışlığım da vardır küçükken Razz neyse kahramanımız duke her oyunda dünyayı kurtarır boss ları yener hatunu kapar!Duke nukem:Manhattan Project de artk bir halk kahramanı olan duke cok daha iyi grafikler le daha güzel hatunlarla dönmek için söz verdi bakalım sözünü tutcak mı Very Happy
BLACK HAND
Çömist
BLACK HAND

MesajKonu: Geri: Duke Nukem ahanda bi efsane daha! :P   Duke Nukem   ahanda bi efsane daha! :P Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:49 pm

Ben bunu bitirdim ama 2 boyutlu bi oyundu gayette güzeldi fakat Very Happy çok severdim ama selçuk kadar kaptırmamışım demekki Very Happy
Rebellion
Çömist
Rebellion

MesajKonu: Geri: Duke Nukem ahanda bi efsane daha! :P   Duke Nukem   ahanda bi efsane daha! :P Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 12:00 pm

oynadığım ilk bilgisayar oyunudu ayboş Very Happy ve babamla oynamanın werdiği bişi war tabi
BLACK HAND
Çömist
BLACK HAND

MesajKonu: Geri: Duke Nukem ahanda bi efsane daha! :P   Duke Nukem   ahanda bi efsane daha! :P Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 12:25 pm

Selçük tamam yaf açıklamak zorunda değilsin Razz Very Happy Laughing

Duke Nukem ahanda bi efsane daha! :P
1 sayfadaki 1 sayfası